DIVATĀ AR VIJU

  Abonementā DIVATĀ AR VIJU iekļautas 11 pilnvērtīgas nodarbības, kuras 1 mēneša laikā no abonementa iegādes brīža varat atskaņot jebkurā sev ērtā laikā un tik bieži, cik nepieciešams.

  Vidējais vienas nodarbības ilgums ir aptuveni 60 minūtes, katrā nodarbībā ir pamatīga iesildošā daļa, kā arī mierpilns noslēgums.

  + Iegādājoties abonementu, saņemsiet piekļuvi savam kabinetam, kur zem nodarbībām atradīsiet aktīvo saiti, lai pievienotos TELEGRAM grupas čatam, kurā reizi dienā Vija atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

  Tā ir telpa, kurā komunicēt, rast motivāciju dienās, kad tā šķiet pazudusi, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem, kuri rodas, ieviešot savā ikdienā jogu.

  + Divas individuālas sesijas/konsultācijas (1 mēneša laikā no abonementa iegādes brīža) 30 minūšu garumā videozvana formātā ar Viju.

  Šīs sazvanīšanās notiks, abpusēji vienojoties par ērtu laiku, sazinoties privāti lietotnē Telegram.

  Sesiju/konsultāciju laikā varēs pārrunāt radušos jautājumus, kurus grupas čatā uzdot negribas un rast labākos risinājumus vingrojumiem vai āsanām, kas jāpielāgo individuāli.

  Abonementa cena 20,00 EUR

   

   

  Jebkuru tehnisku neskaidību gadījumā jums palīdzēs mūsu tehniskais atbalsts, kas strādā no plkst. 9.00 līdz 21.00 –

  e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruņa numurs 23079703.

   


  Nodarbības paredzētas veseliem cilvēkiem ar zemu un vidēju fiziskās sagatavotības līmeni. Ja jums ir kādas saslimšanas vai nopietnas veselības problēmas, pirms uzsākt nodarbības, lūdzu, konsultējieties ar ārstu. Nodarbības nav paredzētas grūtniecēm vai sievietēm agrā pēcdzemdību periodā.


  © 2021 vijashaa.lv. Visas tiesības paturētas.