JOGAS NODARBĪBU IERAKSTI

   

  Iegādājoties abonementu, Jūs saņemat piekļuvi nodarbību ierakstiem, ar kuriem varat darboties jebkurā sev ērtā laikā un tik bieži, cik vēlaties, 1 mēneša ietvaros (30 dienas).

  Jūsu rīcībā būs:

  • 8 garās nodarbības (vidēji 60–70 min), kas paredzētas visa ķermeņa izkustināšanai – katrā nodarbībā ir pamatīga iesildošā daļa, kā arī mierpilns noslēgums;
  • 1 nodarbība 30 minūšu garumā, kas paredzēta ķermeņa augšdaļas izkustināšanai;
  • 1 nodarbība 20 minūšu garumā, kas paredzēta gurnu un kāju izkustināšanai;
  • 1 nodarbība 12 minūšu garumā, kurā tiek izpildīts klasiskais Saules sveiciens;
  • 3 nodarbības kopā 20 minūšu garumā, kas veltītas līdzsvara tēmai (teorija un prakse – Koka poza un Trešā Kareivja poza);
  • 1 nodarbība 5 minūšu garumā, kas paredzēta, lai aši izkustētos darbadienas vidū.

  Kopā tās ir 15 dažāda garuma nodarbības (kopējais ilgums pārsniedz 9 stundas), kuras mēneša garumā varat integrēt pilnvērtīgā pašpraksē mājas apstākļos. Jūsu rīcībā esošais materiāls sniedz daudzveidīgu jogas nodarbību plānu visam mēnesim – katrai nedēļai jums ir pieejamas 2 atšķirīgas garās nodarbības, vairākas īsās nodarbības, kā arī piecminūte darbadienas vidum. Piemēram, jūsu nedēļas nodarbību plāns var būt šāds: pirmdiena – 60 minūšu prakse visam ķermenim, trešdiena – 30 minūšu prakse ķermeņa augšdaļai, piektdiena – piecminūte darbadienas vidum, sestdiena – 70 minūšu prakse visam ķermenim.

   

  Mēneša abonementa cena 19 EUR

   

   

  Jebkuru tehnisku neskaidību gadījumā jums palīdzēs mūsu tehniskais atbalsts, kas strādā no plkst. 9.00 līdz 21.00. –

  e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruņa numurs 23079703.


  Nodarbības paredzētas veseliem cilvēkiem ar zemu un vidēju fiziskās sagatavotības līmeni. Ja jums ir kādas saslimšanas vai nopietnas veselības problēmas, pirms uzsākt nodarbības, lūdzu, konsultējieties ar ārstu. Nodarbības nav paredzētas grūtniecēm vai sievietēm agrā pēcdzemdību periodā.


  © 2021 vijashaa.lv. Visas tiesības paturētas.