Pēcdzemdību joga

  Teorētiski praktiska videolekcija "Korsetes atjaunošana pēc dzemdībām"

  Iegādājoties videolekciju, jūs saņemat piekļuvi šim materiālam uz 1 mēnesi (30 dienām), un šajā laika periodā varat to noskatīties jebkurā sev ērtā laikā tik reižu, cik nepieciešams.

  UZMANĪBU! Ņemiet vērā, ka dotie vingrinājumi lielākoties ir ELPOŠANAS vingrinājumi, šis materiāls nav par klasiskajām "presītēm"!

  Materiāls sastāv no:

  • 7 minūšu garas teorētiskas lekcijas, kurā Vija vienkāršiem vārdiem skaidro, kas domāts ar pēcdzemdību periodā tik svarīgo atslēgvārdu KORSETE – kuri 3 komponenti mūsu ķermenī strādā kolektīvi, lai pildītu daudzas svarīgas funkcijas, piemēram, nodrošinātu pilnvērtīgu elpošanu, pārvaldītu spiedienu vēdera dobumā, palīdzētu noturēt stāju, kā arī veikt dažādas ikdienas kustības un fiziskus vingrinājumus;
  • 30 minūšu garas teorētiski praktiskas lekcijas/nodarbības, kurā Vija demonstrē, ar kādiem vingrinājumiem veselīgi un ar cieņu pret sievietes ķermeni šajā dzīves posmā atsākt jebkādas fiziskās aktivitātes.

  Jūs uzzināsiet:

  • kā un kāpēc pakāpeniski iekustināt procesus vēdera zonā, kas, iespējams, sajūtās šķiet daļēji vai pavisam zaudējusi savu funkcionalitāti;
  • kas liecina par iegurņa pamatnes muskulatūras problēmām un ko ar tām darīt;
  • pilnvērtīgi elpot, iesaistot šajā procesā diafragmu, vēdera šķērsos muskuļus un iegurņa pamatnes muskuļus;
  • kādus vingrinājumus droši varat veikt patstāvīgi mājas apstākļos šajā periodā.

  ! NB Vija daudz teorētiskas informācijas sniedz arī 30 minūšu praktiskajā video, un, kamēr viņa turpina skaidrot, jums jāturpina iepriekšējais vingrinājums – jāturpina elpot un koncentrēt sava uzmanība uz korsetes darbību.

   

  Videolekcijas cena 8,00 EUR

   

   

  Jebkuru tehnisku neskaidību gadījumā jums palīdzēs mūsu tehniskais atbalsts, kas strādā no plkst. 9.00 līdz 21.00 –

  e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruņa numurs 23079703.


  Nodarbības paredzētas veseliem cilvēkiem ar zemu un vidēju fiziskās sagatavotības līmeni. Ja jums ir kādas saslimšanas vai nopietnas veselības problēmas, pirms uzsākt nodarbības, lūdzu, konsultējieties ar ārstu. Nodarbības nav paredzētas grūtniecēm.