Apvienotais abonements

  Apvienotais abonements

  (spēka joga + veselības vingrošana)

  Kāpēc izvēlēties apvienoto abonementu? Īsā atbilde – tāpēc ka mēs visi gribam būt veseli un spēcīgi, vai ne! Bet, ja nopietni, apvienotais abonements dod iespēju vingrot abās grupās, tādējādi nodrošinot ķermenim dažādas slodzes un Zoom nodarbības divas reizes nedēļā, jo, būsim godīgi, viena reize nedēļā ir maz. Izvēloties apvienoto abonementu, Jūs pieņemat lēmumu regulāri parūpēties par sevi – nedēļas sākumā izjogojot spēka jogas nodarbību, kas iedos enerģiju jaudīgam nedēļas uzrāvienam, bet, nedēļas izskaņā izvingrojot veselības vingrošanas nodarbību, kas palīdzēs atbrīvot uzkrāto sasprindzinājumu.

  Grupu nodarbības notiek Zoom platformā ar ieslēgtām kamerām. Nodarbības tiek ierakstītas, publicētas vietnē www.vijashaa.lv un mēneša abonementu īpašniekiem ir pieejamas jebkurā laikā.

   

   

  1 mēneša abonements 50 EUR (30 dienas)

   

   

  Jebkuru tehnisku neskaidību gadījumā jums palīdzēs mūsu tehniskais atbalsts, kas strādā no plkst. 9.00 līdz 21.00. –

  e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruņa numurs 23079703.


  Nodarbības paredzētas veseliem cilvēkiem ar vidēju un augstu fiziskās sagatavotības līmeni. Ja jums ir kādas saslimšanas vai nopietnas veselības problēmas, pirms uzsākt nodarbības, lūdzu, konsultējieties ar ārstu.